MATERACE NADMUCHIWANE
PLECAKI
NAMIOTY
ŚPIWORY
AKCESORIA
MATERACE NADMUCHIWANE
Materace na kemping Pavillo™ pozwalają swoim użytkownikom na relaks i pobyt na łonie natury bez wyrzeczeń dobrego snu. Dostępne w wielu opcjach, poczynając od naszego specjalistycznego materiału Tritech™, poprzez flokowane powierzchnie a kończąc na przenośnej workowej pompie, łóżka te są niezastąpione na wypad za miasto.
PLECAKI
Nasze wytrzymałe plecaki o różnorodnych kolorach i wzorach są wszechstronne i wielofunkcyjne. W rozmiarach od 30 l do 70 l, każdy plecak ma strategiczne przegrody i kieszenie, z funkcjami takimi jak, technologia DryFit dla większej funkcjonalności, oraz strukturę Spineflow dla większej wygody.
NAMIOTY
Od samotnych poszukiwaczy przygód, przez małe grupy po duże rodziny, namioty Pavillo zaspokajają każdą potrzebę. Niezależnie od tego, czy jest to zaprogramowana wyprawa, czy improwizowany kemping. Funkcje takie jak przezroczyste i siatkowe okna, wewnętrzne kieszenie do przechowywania drobiazgów oraz innowacje, takie jak nadmuchiwana rama Airframe ™, sprawiają, że nasza kolekcja namiotów jest idealna dla entuzjastów wypraw.
ŚPIWORY
Wybierz swój styl i przygotuj się na relaksującą noc na świeżym powietrzu ze śpiworami Pavillo. W wielu wariantach: kopertowe, z kapturami, mumie - odpowiedni śpiwór czeka na Ciebie.
AKCESORIA
Nasze różnorodne akcesoria są niezbędnymi przedmiotami na wędrówkę. Torby chłodzące, krzesła kempingowe, podkładki do spania i wiele więcej!
TECHNOLOGIA
PRODUKTY PAVILLO SĄ ZAPROJEKTOWANE BY SPROSTAĆ WARUNKOM ATMOSFERYCZNYM TAKIM JAK EKSTREMALNE TEMPERATURY ORAZ SĄ ODPORNE NA ZADRAPANIA I PRZEDARCIA
Nadmuchiwane materace Fortech są zbudowane z materiału, który zapewnia solidność i trwałość produktu. Innowacja ta to połączenie poliestrowej siatki i trwałego PVC, dzięki czemu łóżko jest odporne na rozciąganie i zwiotczenie, a jednocześnie jest miękkie w dotyku
TORBA DO PRZENOSZENIA, KTóRA DZIAŁA JAKO POMPA Napełnij torbę powietrzem, ściśnij ją, aby szybko napompować materac, zajmie to tylko 5-7 naciśnięć. Nie jest Ci potrzebna inna pompa!
Technologia AIRFRAME ™ sprawia, że ​​założenie obozu jest proste. Zapomnij o stawianiu słupków i zamiast tego napompuj silną i stabilną strukturę powietrzem. Ramy wykonane są z TPU i pokryte trwałą nylonową osłoną na suwak, co zapewnia dodatkową ochronę i stabilność.
DryFit Technology ™ to oparta na aluminium struktura nośna w naszych plecakach turystycznych i kempingowych, która zwiększa przepływ powietrza wokół pleców i ramion użytkownika. To znacznie zmniejsza pocenie się i zwiększa komfort bez dodawania dodatkowego ciężaru.