SERIA TRITECH™
FORTECH™ SERIES
SERIA ALWAYZAIRE™
SOFY, PUFY & INNE

NADMUCHIWANE MATERACE & MEBLE

PRZENOŚNE I WSZECHSTRONNE ROZWIĄZANIA NA WSZYSTKIE OKAZJE

BESTWAY WSPIERA CIĘ W DOMU JAK I W PODRÓŻY OFERUJĄC CI RÓŻNE MOŻLIWOŚCI WYPOCZYNKU DZIĘKI FUNKCJONALNYM NADMUCHIWANYM MEBLOM DLA DOROSŁYCH I DZIECI

Nadmuchiwane materace i sofy Bestway są sprzedawane na całym świecie a ich wysoki komfort zapewniają wbudowane pompy, wysokiej jakości materiały i innowacyjne projekty.
RELAKS & SPOKOJNY SEN
POŁĄCZENIE NASZYCH OPATENTOWANYCH TECHNOLOGI POMPOWANIA I INNOWACYJNYCH MATERIAŁÓW DAŁO NAJLEPSZE W BUDOWIE MATERACE.

KOMFORT KTÓRY POKOCHASZ

Zaprojektowane, by nigdy nie uchodziło z nich powietrze, dzięki czemu zawsze się wyśpisz.

ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

Używamy materiałów pochodzących z recyklingu, aby chronić środowisko.

JAKOŚĆ

Nowoczesne techniki inżynieryjne i materiały pochodzące ze źródeł globalnych sprawiają, że każdy nasz materac spełnia najwyższe normy jakościowe
ROZMIAR I STYL DAL WSZYSTKICH I NA KAŻDĄ OKAZJĘ
Do małych lub dużych pomieszczeń, w naszej kolekcji znajdziesz coś odpowiedniego dla Ciebie
TECHNOLOGIA
NASZ SYSTEM PODWóJNYCH POMP I JAKOŚCIOWE TKANINY DOSTARCZAJĄ MATERACE NADMUCHIWANE O NAJLEPSZEJ TECHNOLOGII

Idealne, przenośne rozwiązanie to meble nadmuchiwane Bestway charakteryzujące się modnymi kolorami, rozwiązaniami 3 w 1 i wszechstronnymi projektami na różne zastosowania i okazje.

Podaruj dziecku niezapomnianą noc dzięki wbudowanym urządzeniom projekcyjnym, które wyświetlają wielobarwne rozgwieżdżone nocne niebo na suficie sypialni lub namiotu Twojego dziecka.

System podwójnej pompy AlwayzAire wyposażony jest w pompę główną, która kontroluje napełnianie, a pompa pomocnicza cicho dopompowuje powietrze utrzymując komfort przez całą noc - bez zatonięcia i bez wycieków.

Łóżka powietrzne Tritech zapewniają doskonałą konstrukcję dzięki wewnętrznym belekom. Gęsty rdzeń z siatki poliestrowej jest umieszczony pomiędzy dwiema trwałymi warstwami PVC, więc każde łóżko jest zaprojektowane tak, aby było trwałe, a jednocześnie zapewniało nieodłączne zalety przenośnego łóżka.

Łóżka powietrzne Fortech oferują najlepszy rodzaj materiału do materacy powietrznych o dużej trwałości. Ta innowacja inżynieryjna łączy poliestrową siatkę i trwały PVC razem, dzięki czemu łóżko jest odporne na rozciąganie a jednocześnie jest miękkie w dotyku.