GRY DO OGRODU
GRASS
GRY DO WNĘTRZ
ZABAWKI REKREACYJNE
ZWIĘKSZ ZABAWĘ W BASENIE, OGRODZIE, SALONIE I W KAŻDYM INNYM MIEJSCU, Z NOWYMI INNOWACYJNYMI GRAMI DO SKAKANIA, ŚLIZGANIA SIĘ I ZJEŻDŻANIA.
Nasza duża kolekcja zabawek sprawi, że Twoje dzieci będą ślizgać się po śliskich zjeżdżalniach, podskakiwać przez cały dzień lub cieszyć się zabawą w basenie. Z wieloma znanymi na całym świecie markami skonsolidowaliśmy kategorię zabawek w trzy główne kategorie: gry wodne, gry do ogrodu i do wewnątrz.
GRY WODNE
Nasze nadmuchiwane produkty do basenów są znane na całym świecie, zapewniają rozrywkę i funkcjonalność osobom, którzy chcą cieszyć się basenem, jeziorem lub plażą. Wejdź na pokład wielkiego imprezowego zwierzęcia lub zrelaksuj się na wygodnym materacu wodnym.
GRY DO OGRODU
Nasza kolekcja zabawek do ogrodu wprowadza wiele innowacji do tradycyjnych zjeżdżalni, parków wodnych czy zraszaczy. Do najpopularniejszych należą zjeżdżalnie wodne z wbudowanymi spryskiwaczami i basenikami, dmuchane parki wodne z dużą ilością aktywności, a każdy element tak zaprojektowany, aby dzieci mogły cieszyć się i bawić się przez całe dnie.
GRY DO WNĘTRZ
Kiedy pogoda nie rozpieszcza, gry do wnętrz Bestway zagwarantują zabawę! Nasze trampoliny z wbudowanymi pompami czy baseniki z piłeczkami stworzą bezpieczny i wesoły plac zabaw w Twoim domu.
LICENCJE
Najpopularniejsze marki na świecie nieustannie ewoluują, dlatego też te i inne firmy wybierają rokrocznie Bestway jako swoich projektantów, producenta i dystrybutora swoich produktów.
KLIKNIJ TUTAJ i dowiedź się więcej o produktach Disney!
Fisher-Price i powiązane znaki towarowe są używane na podstawie licencji Mattel. ©2019 Mattel, Inc.