NADMUCHIWANE JACUZZI

LAY-Z-SPA JEST PIERWSZĄ NA ŚWIECIE NADMUCHIWANĄ SPA PREMIUM

PRAWIE DEKADA ZAAWANSOWANYCH INNOWACJI SPOWODOWAŁA, ŻE LUDZIE NA CAŁYM ŚWIECIE ZAUFAŁY TEJ MARCE.

Rozluźnij ciało i umysł za jednym naciśnięciem przycisku! AirJets uwalniają ciepłe powietrze do wody, otaczając Cię uspokajającym masażem bąbelkowym.
Dzięki regulowanym HydroJetom masz doskonały relaks na wyciągnięcie ręki. Każda dysza uwalnia strumień wody w celu uzyskania relaksującego masażu w spa!
HydroJet Pro to najlepsze połączenie obu tych technologii! Regulowane dysze HydroJet w połączeniu z AirJets umieszczonymi u dołu spa, zapewniają doskonały masaż w jacuzzi.

TECHNOLOGIA

NIC NIE JEST W STANIE RÓWNAĆ SIĘ Z ZANURZENIEM W GORĄCYM I MASUJĄCYM SPA PO DŁUGIM, CIĘŻKIM DNIU. OD TRWAŁEJ KONSTRUKCJI PO POMPĘ, KAŻDE SPA JEST ZAPROJEKTOWANE Z WYKORZYSTANIEM NAJNOWSZYCH TECHNOLOGII.

Nadmuchane ściany są wykonane z materiału typu dropstitch, zapewniając niezrównaną wytrzymałość i trwałość. Nici mocno łączą się ze ścianami, gdy spa jest napompowane. Materiał ten może utrzymać znaczną wagę, a jednocześnie jest lekki i łatwy do przenoszenia, gdy jacuzzi jest opróżnione.
Trwały a wygodny, Tritech™ jest wzmocnionym, trójwarstwowym materiałem zbudowanym z rdzenia z siatki poliestrowej zamkniętym między dwoma warstwami laminowanego PVC-oferując doskonałą wytrzymałość i trwałość konstrukcji naszych spa. Spa zachowuje swój kształt bez względu na to, ile razy je napompujesz.
Konstrukcja Lay-Z-Spa została zaprojektowana w celu zapewnienia najwyższej stabilności struktury przy jednoczesnym zachowaniu wygodnej powierzchni. Zawsze zapewnia komfortowe, luksusowe doznania w spa.
Pompa spa jest zaprojektowana by napompować oraz podgrzać wodę w Twoim spa. Nadmuchanie trwa około 2 minut, a następnie pompę z łatwością podłącza się do boku spa. Panel kontrolny pozwala na wybór temperatury aż do błogich 40˚C oraz natężenie masażu bąbelkami powietrznymi. Ponadto, do każdego spa dołączono Timer, który pozwala na oszczędzanie energii kontrolując temperaturę wody z 72-godzinnym wyprzedzeniem!
Zaprojektowane z innowacyjną technologią na zimę, nasze spa mają wbudowany czujnik, dzięki któremu temperatura wody nigdy nie spadnie poniżej poziomu zapewniającego Ci komfort. Freeze Shield™ automatycznie podniesie poziom cyrkulacji wody, kiedy temperatura jest niska, co zapobiega uszkodzeniu wewnętrznych części. Lay-Z-Spa z Freeze Shield są przystosowane do całorocznego użytkowania, w każdych warunkach pogodowych!
Nasz zintegrowany system ClearSoft™ obniża efekt twardej wody, typowe osady w spa czy podrażnienia skóry. Cewki elektromagnetyczne można łatwo aktywować za pomocą panelu sterowania spa. Gdy woda przechodzi przez system, cewki się aktywują, zamieniając sól w chlor.
Światła dodadzą odrobinę nastroju. Dzięki różnym zmieniającym się kolorom, światła LED mogą być przyjemne i relaksujące. Do użytku podczas dnia, ale przede wszystkim nocą, kolorowe światła wzbogacą Twoje doświadczenie z Lay-Z-Spa!
 
ŁATWY MONTAŻ
NARZĘDZIA
NIEWYMAGANE
MAKSYMALNA
TEMPERATURA
TIMER
OSZCZĘDZAJĄCY ENERGIĘ
WYŁĄCZNIK
RÓŻNICOWOPRĄDOWY